Hotel dla zwierząt

Olchowy Dworek

Hotel dla psów

Olchowy Dworek

W cieniu starych drzew nad górską rzeką powstał komfortowy hotel dla psów. Otacza nas wspaniała przyroda wystarczy umieć ją dostrzec. My i psy które są z nami korzystamy z tego co wokół nas najlepsze.

Hotel znajduje się w małej, uroczej miejscowości Lipnica Dolna zaledwie 12 km od Brzeska, Bochni, 50 km od Krakowa, Tarnowa. Działka, na której położony jest hotel wpisana jest w naturalny ekologiczny krajobraz Pogórza Wiśnicko-Lipnickiego. Granice działki wyznacza potok górski oraz rzeka Uszwica. Nasze naturalne psie kąpielisko. Wszystko to zapewnia idealne warunki do spędzania spokojnego psiego urlopu.

Na naszych gości czekają eleganckie i komfortowe boksy, w których nocują, odpoczywają i spożywają posiłki. W trakcie pobytu zabiegi pielęgnacyjne to codzienność . Pieski większość dnia spędzają na zabawach oraz spacerach na świeżym powietrzu.

Teren hotelu jest odpowiednio zabezpieczony. Obiekt jest monitorowany 24 godziny na dobę. Do zabaw pieski są dobierane w grupy w zależności od ich wielkości, temperamentu i usposobienia.

Nad dobrym samopoczuciem naszych gości czuwają opiekunowie z wieloletnim doświadczeniem w pracy z psami to oni organizują im plan dnia podzielony na zabawę, wypoczynek i relaks.

A wszystko po to aby Państwo zazdrościli swoim pupilkom w trakcie upalnych wczasów gdziekolwiek na naszej ziemi.

Cennik hotelu

Doba hotelowa:

Z własnym wyżywieniem – 70zł
Pobyt jednodniowy – 100zł
Z wyżywieniem hotelu – 100zł
Ze szkoleniem – 130zł
Okres świąteczny: Boże Narodzenie, Sylwester, Wielkanoc – 100zł
Doba Vip – 100zł (spacery w terenach leśnych oraz miejskich, zabawy z innymi przyjaznymi psami, zabiegi pielęgnacyjne)

*doba hotelowa od 9.00 do 12.00 dnia następnego

Dodatkowe usługi:

Suka w cieczce +30zł/doba
Pies/suka agresywna, lęk separacyjny – 130zł/doba
Kąpiel/czesanie – od 150zł
Transport – 2,50zł/km

Obserwuj nas: