W cieniu starych drzew nad górską rzeką powstał komfortowy  hotel  dla psów. Otacza nas wspaniała przyroda wystarczy umieć ją dostrzec. My i psy które są z nami korzystamy z tego co wokół nas najlepsze.
Hotel  znajduje się w małej, uroczej  miejscowości Lipnica Dolna zaledwie 12 km od Brzesko Bochnia, 50 km od Kraków, Tarnów.
Działka, na której położony jest hotel wpisana jest w naturalny ekologiczny krajobraz Pogórza Wiśnicko-Lipnickiego. Granice działki wyznacza  potok  górski oraz rzeka Uszwica. Nasze naturalne psie kąpielisko. Wszystko to zapewnia idealne warunki do spędzania spokojnego psiego urlopu.

komfortowo

Na naszych gości czekają eleganckie i komfortowe boksy, w których nocują, odpoczywają i spożywają posiłki. W trakcie pobytu zabiegi pielęgnacyjne to codzienność . Pieski większość dnia spędzają na zabawach oraz spacerach  na świeżym powietrzu.

bezpiecznie

Teren hotelu jest odpowiednio zabezpieczony. Obiekt jest monitorowany 24 godziny. Do zabaw pieski są dobierane w grupy w zależności od ich wielkości, temperamentu i usposobienia.

aktywnie

Nad dobrym samopoczuciem naszych gości czuwają opiekunowie z wieloletnim doświadczeniem w pracy z psami  to oni organizują im plan dnia podzielony na zabawę, wypoczynek i relaks.
A wszystko po to  aby Państwo zazdrościli swoim pupilkom w trakcie upalnych wczasów gdziekolwiek na naszej ziemi.
Szczęśliwego powrotu życzy - R&W

Go to top